Люди вже сьогодні не можуть заплатити за комунальні послуги, тому ніякого нового підвищення тарифів допустити не можна. Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич на зустрічі з пенсіонерами у Бахмуті Донецької області.

«У нинішніх умовах не може бути мови про жодне подальше підвищення ціни на газ і комунальних тарифів. Це повинно бути жорсткою вимогою на адресу МВФ – щоб вони зняли цей пункт у меморандумі, який був підписаний. Інших варіантів немає, інакше люди просто перестануть платити, і це призведе до величезного колапсу. Зупиниться робота комунальних підприємств, і в цій ситуації буде вже не просто криза, а надзвичайна ситуація, розрулити яку буде практично неможливо. Цього не можна допустити», – заявив Нестор Шуфрич.

Зі слів політика, люди і при нинішніх тарифах кажуть, що вже близько той час, коли вони просто відмовляться платити, тому що сьогодні їм необхідно зробити вибір: заплатити комунальні платежі або ж заплатити за продукти харчування, а про одяг і мови бути не може.

«А тут ще лякають черговим підвищенням ціни на газ, яке очікується з 1 травня», – пояснив він.

Також Нестор Шуфрич прокоментував питання внесення в Конституцію курсу на Євросоюз і НАТО.

«Я володію чотирма мовами, якими розмовляють в Україні. Це російська, український, угорська і словацька. Крім цього, я володію англійською. Я добре знаю європейців, у мене дуже багато друзів серед керівництва декількох країн, але вони не бачать Україну в Євросоюзі. В таких умовах якими ж недоумками треба бути, щоб записати у Конституцію курс на ЄС і НАТО», – обурився він.

Народний депутат нагадав, що Конституція України базується на Декларації про суверенітет, у якій було визначено позаблоковий статус. Крім того, за його словами, в одній зі статей Конституції записано, що Україна не делегує свої суверенні права.

«Це було написано саме для того, щоб Україну не втягнули в якесь міждержавне об’єднання. Тепер, маючи ці дві норми, які є базовими для нашої Конституції, ми вписуємо дві інші. Курс в Євросоюз – а ЄС це делегування своїх суверенних прав – і НАТО – а це участь у військовому блоці. Не можна через кон’юнктуру, через бажання переобратися вносити суперечності у Конституцію», – підсумував Нестор Шуфрич.

Останні записи