Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич, коментуючи ситуацію з черговим підвищенням тарифів на газ для населення.

«Вчора (21 квітня – ред.) ми запропонували команді ЗЕ вирішити одне з найбільш наболілих питань – зниження тарифів, у присутності відомого юриста Віталія Журавського (правознавець і політичний діяч, академік Академії правових наук України – ред.), який у цій суперечці відзначив конституційність наших вимог і конституційну можливість їх реалізації – Указом Президента скасувати листопадове і травневе підвищення ціни на газ. Що це дає? Це дає нам можливість повернутися до цін, встановлених до прийняття цієї постанови (Постанова КМУ №867 від 19 жовтня 2018 року), і нехай Конституційний суд скаже, чи мав право уряд у цих умовах підвищувати ціни на газ», – пояснив народний депутат.

Зі слів Нестора Шуфрича, команда ЗЕ відреагувала миттєво, про що свідчить коментар Олександра Данилюка.

«22 квітня Данилюк дав некомпетентне, але все-таки пояснення, констатувавши, що ринкова ціна газу нижча від тієї, яку платять українці. Правда, міг би додати, що, як мінімум у півтора рази. З огляду на видобуток власного газу, президент повинен не вести дискусії, як сказав Данилюк, а своїм указом зупинити це свавілля. Якщо його команда налаштована рішуче, вони мають можливість це питання вирішити миттєво», – підкреслив Нестор Шуфрич.

Останні записи