Медреформа, яку проводить і. о. міністра охорони здоров’я Супрун, полягає у тому, що фінансування медицини скоротили вдвічі і тепер цю недостачу покривають з кишень українців.

Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич в ефірі харківського телеканалу А/ТВК.

«Сьогодні бюджет охорони здоров’я близько 4 млрд. Це в два рази менше, ніж у 2013 році (бюджет охорони здоров’я у 2013 році становив 7 млрд 700 млн доларів в гривневому еквіваленті, – ред.). Тобто вся політика Супрун, цієї “медсестри смерті”, як її охрестили люди, спрямована на те, щоб заощадити на охороні здоров’я і таким чином закрити дірки в бюджеті. Вона громадянка Америки, вона завтра поїде, і їй все одно, що буде з нашими дітьми, скільки людей залишиться в Україні після її «реформи», – сказав парламентар.

Нестор Шуфрич розповів про те, як годинами потрібно чекати «швидку», як не міг зробити щеплення БЦЖ своїй дочці.

«Кілька місяців тому народилася моя найменша донечка Ганнуся. Ми не могли зробити в Києві щеплення БЦЖ. Альтернатива була тільки відвезти дівчинку в Гомель, в Білорусь. Коли я запитав, чому так вийшло, мені відповіли, що російську вакцину ми не купуємо, тому що Росія – агресор. Польську, майже ідентичну, ми не купуємо, бо щось не поділили, тепер чекаємо аналог з Індії, який кращий, але його ще не привезли. Зв’язалися з друзями, вони, звичайно, допомогли. До речі, і в Лондоні, і у Франції вакцина була саме російського виробництва. Тому що вона вважається однією з найпрогресивніших у цьому напрямку. Знаєте, тупість, помножена на жадібність, — квінтесенція цієї медреформи», — підкреслив народний депутат.

Останні записи