Про це заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич в ефірі телеканалу «NewsOne».

За словами політика, ймовірність того, що до другого туру президентських виборів вийдуть Юрій Бойко та Юлія Тимошенко надзвичайно висока.

«Вірогідність другого туру «Тимошенко – Бойко» є величезною, адже заради цього і об’єдналося одне крило ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ з партією «За життя». Ви пам’ятаєте дуже складне і нестандартне рішення Вадима Рабіновича, який зняв свою кандидатуру і запропонував підтримати Юрія Бойка. Він сказав, що в країні, де сьогодні провокується конфлікт між православними, він як людина, що сповідує іудаїзм, не має морального права в разі обрання президентом виступати арбітром у такому непростому питанні. І те, що влада була страшенно налякана, стало зрозуміло миттєво», – зазначив опозиційний політик.

Нестор Шуфрич вважає, що коли Юрій Бойко і Вадим Рабінович заявили про об’єднання, страх влади проявився повною мірою. «Ніхто реально не вірив, що Рабінович і Бойко домовляться. Всі були впевнені, що якщо не об’єднається весь ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, то часткове об’єднання неможливе. І коли і Бойко, і Медведчук, і Рабінович побачили, що частина ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ не йде на об’єднання, то стало зрозуміло, що треба приймати рішення і брати на себе відповідальність», – розповів народний депутат.

Політик зазначив, що підтримку українцями ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ добре видно за результатами соціологічних досліджень. «Я хочу віддати належне мудрості українців, які чітко визначили, що таке ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, а що таке залишки ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ. У всіх соцопитуваннях присутній і ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК, який має близько 1,5%. А ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, яку очолюють Бойко і Рабінович, вже сьогодні на другому місці. І я впевнений, що до осені наша політична платформа буде претендувати вже на перше місце. Що стосується шансів Юрія Бойка поборотися за звання президента в другому турі, я вважаю їх більш ніж ймовірними, адже вже сьогодні його підтримує більше третини населення країни», – підкреслив Нестор Шуфрич.

Останні записи