Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич заявив під час спілкування з журналістами в кулуарах Верховної Ради у четвер, 16 травня.

Він підкреслив, що Верховна Рада має бути розпущена якомога швидше. «Я цього вимагаю вже три з половиною роки. Але це повинно бути зроблено на підставі тих причин, які вказані в Конституції України. Явна причина – відсутність коаліції. Я твердо впевнений, що її немає, потрібно просто зафіксувати, що її немає більше 30 днів», – зазначив опозиційний політик.

«Залишки коаліції можуть пошукати 226 голосів, але вже не у Верховній Раді, а на виборах. Я думаю, що на парламентських виборах люди дадуть їм такого ж стусана, як дали 21 квітня на виборах президента. Ця коаліція була антинародною, і тут іншого рішення бути не може», – підкреслив Нестор Шуфрич.

Народний депутат також зазначив, що вибори повинні пройти за пропорційною системою. «Але потрібно бути реалістом – якщо указ про розпуск парламенту буде на наступному тижні, то на зміну виборчого законодавства вже не буде часу. Якщо ж дострокового розпуску парламенту не буде, то потрібно завершити розгляд Виборчого кодексу, прийнятого в першому читанні», – сказав він.

Останні записи