Про це на своїй сторінці у Facebook написав народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич, коментуючи поширену НАЗК інформацію про ніби-то розбіжності даних у його декларації.

«Не може не обурювати той факт, що інформація про нібито порушення з шаленою швидкістю поширюється в ЗМІ, а ні я, ні мої юристи та аудитори не можемо це кваліфіковано прокоментувати, тому що нам упродовж 3-х років не можуть надати акт перевірки моїй декларації НАЗК», – повідомив Нестор Шуфрич.

Опозиційний політик зажадав від Агентства надати йому акти і заявив, що максимально відкритий для дачі будь-яких пояснень і роботи зі слідчими органами.

«Якщо зазначені факти не підтвердяться, я не виключаю, що буду змушений вимагати притягнення до відповідальності тих, хто дозволив собі щодо мене такі дії, вкотре спробувавши поставити під сумнів мої чесність і репутацію, особливо у період виборчої кампанії», – підкреслив парламентар.

«Але навіть на підставі попередньої інформації, озвученої у ЗМІ, з повною відповідальністю можу сказати, що це не що інше, як виконання політичного замовлення з метою тиску на мою позицію. Залишається уточнити тільки, з чийого боку: це метастази Порошенка чи активність нової влади? Першому я не здивуюся, друге викликало б у мене розчарування. Очікуємо офіційного повідомлення, вручення в установленому законом порядку акту і обов’язково це прокоментуємо», – написав Нестор Шуфрич.

Відзначимо, що інформація про ніби-то розбіжності у декларації Нестора Шуфрича з’явилася на наступний день після його реєстрації кандидатом у народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Останні записи