Розцінювати поїздку до Російської Федерації представниками ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ з метою вирішення газового питання як зраду Батьківщині – нісенітниця. Про це в ефірі телеканалу «112 Україна» заявив народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич, коментуючи заяву прес-секретаря Президента Володимира Зеленського Юлії Мендель.

«Розслідувати на предмет зради Батьківщині поїздку Віктора Медведчука та Юрія Бойка до Санкт-Петербургу, де відбулися переговори з главою” Газпрому” Олексієм Міллером щодо можливість отримання Україною 25% знижки на газ – нісенітниця. Зрадою Батьківщині є завищені попередньою владою тарифи для населення. Зрадою Батьківщині є встановлення ціни на газ для промисловості, яка знаходиться в руках олігархів, на рівні 6 400 гривень, а для населення – 8 400. У той час, коли ціна на газ для населення може бути 3 800 гривень », – підкреслив опозиційний політик.

Також Нестор Шуфрич заявив, що дії новообраного президента не відповідають тим очікуванням, які на нього покладав український народ.

«Учора Зеленський для мене став Порошенком. Важко повірити у те, що новий президент, якого ми обирали з метою ліквідації драконівських тарифів та поліпшення умов життя українців, засуджує дії опозиційних політиків, спрямовані на зменшення тарифів на газ для населення та створення нормальних умов життя людей. Співробітниками СБУ порушено кримінальну справу за фактом поїздки. Пан Зеленський пішов шляхом свого попередника Порошенко. Ми знову змушені жити в умовах політичних репресій та тиску на суспільство », – резюмував Нестор Шуфрич.

Останні записи