Про це народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Нестор Шуфрич написав на своїй сторінці у Facebook.

«Глибоко обурений погрозами В’ятровича на адресу Геннадія Кернеса, якого сьогодні вважаю одним з найбільш прогресивних міських голів, якщо оцінювати його роботу з точки зору ефективності управління. Крім цього, саме Кернес зміг утримати баланс і стати рівновіддаленим від усіх проявів політичних крайнощів: місто стабільне і розвивається», – зазначив Нестор Шуфрич.

Щодо звинувачень В’ятровича на адресу Геннадія Кернеса по суті, то вони, впевнений парламентар, «неспроможні, як загалом і сам В’ятрович».

«А ось останньому я б рекомендував потихеньку збирати «тривожну валізку» на випадок затримання, а потім арешту та вироку у зв’язку з його заявами, діями, а в окремих випадках і бездіяльністю. Сподіваюся, що це отримає відповідну оцінку, причому найближчим часом», – підкреслив Нестор Шуфрич.

За словами опозиційного політика, «можливість повернення проспекту Григоренка у Харкові імені Георгія Жукова є, перш за все, необхідним реагуванням на петицію, подану в установленому порядку».

«Хочу нагадати пану В’ятровичу, що рішення буде прийматися колегіально радою, а не особисто Кернесом. Це по формі. А по суті – я сумніваюся, що використання імені одного з маршалів Перемоги Георгія Жукова потрапляє під вимоги й так сумнівного закону про декомунізацію», – резюмував Нестор Шуфрич.

Останні записи