У Тернополі у Парку Слави відбулися урочисті заходи, присвячені Дню Перемоги над фашистськими загарбниками. Представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ разом із ветеранами поклали квіти до Вічного вогню. Воїни Великої Вітчизняної згадували пережите, фронтових товаришів. Не обійшлося і без «переможних» 100 грамів.

«Вітаю всю Україну! Вітаю наших ветеранів із Днем Перемоги! – заявив Олександр Кравчук, представник Тернопільської обласної організації ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. – Треба визнати: ветеранів стає все менше. У Тернопільській області їх залишилося трохи більше 5 тисяч. Та й ці люди сьогодні фактично позбавлені підтримки держави».

За словами представника партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, незважаючи навіть на особливі заслуги перед Вітчизною, в Україні люди похилого віку змушені виживати на мізерні пенсії, багато в чому відмовляючи собі. «У нас з цим біда. Пенсія, на яку вони живуть, – просто мізер. Щось дозволити собі ветерани не можуть, особливо з нинішніми тарифами на комунальні послуги. Вони просто виживають, – ділиться наболілим Олександр Кравчук. – Але в разі будь-яких звернень до нас ми завжди реагуємо, надаємо допомогу. А тих, хто просить допомоги, вистачає, повірте».

Незважаючи на урочистий і зворушливий характер свята, незважаючи на присутність ветеранів і родичів загиблих героїв, представники партії «Свобода» влаштували провокацію і протестні виступи. На щастя, прямих зіткнень вдалося уникнути. Однак цей інцидент вчергове підтвердив: крайні праві сили за мовчазної підтримки влади не полишають спроб нав’язати країні свою інтерпретацію подій 1941–1945 років і переписати історію, заборонивши свято Перемоги. Але ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ обіцяє відстоювати і 9 Травня, і символи Перемоги, домогтися історичної справедливості.

Останні записи