Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Сьогоднішній антивоєнний заклик Зеленського залишається тільки словами. Люди чекають від нього реальних дій, саме тому за нього проголосували 70 відсотків українців, а не 25, як за Порошенка.

У день скорботи і вшанування пам’яті жертв Другої світової війни в Україні ми заявляємо: війна – це величезна трагедія для країни, для кожної сім’ї, для українського народу. У роки Великої Вітчизняної Україна понесла важкі втрати. За звільнення України від фашизму на фронтах боролися понад 7 мільйонів українців і понад півтора мільйони не повернулися з війни додому. Україна втратила кожного п’ятого жителя. Героїзм нашого народу і величезні втрати, понесені у боротьбі з націонал-соціалізмом, заслуговують того, щоб про них пам’ятали нові покоління українців.

Тому головна мета нашої партії – відновити мир на Донбасі сьогодні – повинна стати спільною для всіх відповідальних політиків.

Але для припинення війни недостатньо красивих заяв і фраз. Люди чекають від президента Зеленського конкретних дій.

Потрібна політична воля для початку прямих переговорів у чотирикутнику Київ – Донецьк – Луганськ – Москва. Необхідні конкретна робота над законами, передбаченими Мінськими угодами. Потрібна дорожня карта до миру.

Ми прекрасно розуміємо, що українському народові мир потрібен вже зараз. І ми постійно працюємо над цим. В ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ є План врегулювання ситуації на південному сході країни. Цей мирний план – реальний механізм для відновлення миру.

Але сьогодні ми вже з жалем констатуємо, що нинішня влада нічим не відрізняється від режиму Порошенка і не робить нічого конкретного для відновлення миру в Україні.

Останні записи