9 січня у Києві відбувся Всеукраїнський форум громадських діячів та організацій, які висловили свою підтримку засновнику ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народному депутату Юрію Бойку як кандидату в Президенти України. Серед присутніх були громадські об’єднання жінок, ветеранів та чорнобильців.

Представник всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль Україна» Володимир Березін у своєму виступі, зокрема, сказав, що за останні п’ять років тільки депутати-опозиціонери допомагали  чорнобильцям. Саме завдяки Юрію Бойку,  Наталії Королевській вдалося відстояти  у Конституційному Суді повернення пільг чорнобильцям, але навіть рішення КСУ влада не поспішає виконувати.

«Ця влада – найнедемократичніша з усіх, що були в нашій країні, по відношенню до чорнобильців та інших незахищених категорій населення.   Тому кращого кандидата в президенти, ніж Юрій Бойко, я особисто не бачу. Я вірю в те що він зможе змінити ставлення до нас – чорнобильців, ветеранів, взагалі ставлення держави до людей», – сказав Володимир Березін.

Юрій Бойко зазначив, що ця влада одним розчерком забрала пільги у чорнобильців. Ліквідатори аварії на ЧАЕС врятували світ, всіх нас від ядерної катастрофи, сьогодні цих людей  кинули сам на сам з їхніми проблемами. Опозиційний політик запевнив, що всім, хто потребує допомоги держави – вона буде відновлена.

«Люди чекають вирішення соціальних питань, зниження тарифів. Чорнобильці, афганці, військові пенсіонери, переселенці, соціально незахищені громадяни потребують підтримки держави. А ця влада будує поліцейську державу з бідним населенням.  За власним відчуттям можу сказати, що коли ще 2-3 роки тому я приїжджав в регіони і зустрічався з пенсіонерами, вони жили тяжко. Але сьогодні переді мною реально стоять голодні люди. Вони не те, що важко живуть, вони просто голодують. Тому що сьогодні прожити на пенсію в 1,5 тис. грн – неможливо. Тому соціальний захист – це ключове питання, яке ми маємо вирішити», – підкреслив засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

За результатами форуму було підписано Меморандум про взаємодію та підтримку кандидата в президенти Юрія Бойка у встановленні миру, соціальної справедливості та забезпеченні соціально-економічного розвитку держави.

Останні записи