В Одесі в день, коли Україна відзначає 33-у річницю аварії на Чорнобильській АЕС, пройшов традиційний мітинг-реквієм біля пам’ятника одеситам-чорнобильцям.

У мітингу взяли участь одеські опозиціонери, серед яких також є ліквідатори ЧАЕС. Один з них – опозиціонер, депутат Одеської облради Сергій Біб.

Народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Микола Скорик відзначив, що вже шостий рік поспіль бюджетне фінансування чорнобильських соціальних програм зменшується, а нинішня провладна коаліція виявилася не в змозі забезпечити навіть цю мізерну надбавку в законі про бюджет на 2019 рік.

«Шкода, що команда президента Петра Порошенко забула про людей, які жертвували своїми життями заради нас. Кабмін не знайшов навіть коштів на виплату відновлених пільг. На основну чорнобильську програму «Соціальний захист громадян, які постраждали від Чорнобильської катастрофи» в 2019 році виділено на 161 млн грн менше, ніж в минулому році. Команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ вимагає забезпечити фінансування в повному обсязі пільг для чорнобильців і їх сімей, внести зміни до бюджету-2019», – зазначив Микола Скорик.

У заході взяли участь опозиціонери Одеської області: Вадим Шкарівський, Віктор Баранський, Сергій Біб, Оксана Димова, а також учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС, члени їх сімей та громадськість.

Останні записи