У вівторок, 4 червня, за ініціативи небайдужих одеситів відбулися збори Центру громадських ініціатив «За Одесу!». Його учасниками стали представники ветеранських організацій, спілки багатодітних сімей, організації «Жителі блокадного Ленінграду», голови ОСББ, а також представники інших громадських організацій.

Присутні одноголосно висунули кандидатуру Віктора Баранського у народні депутати України від Київського району Одеси.

 

«4 роки тому разом ми почали по цеглині будувати міцний фундамент, який зробив можливими позитивні зміни у Київському районі і у всій Одесі», – сказав, виступаючи перед присутніми, опозиційний депутат Одеської облради, голова Центру громадських ініціатив «За Одесу!» Віктор Баранський .

Люди високо оцінили колосальний обсяг робіт, здійснений Віктором Баранським і його командою за 4 роки. Відзначивши, що десятки тисяч отримали допомогу за програмами благодійного фонду і знайшли захист у громадській приймальні опозиційного політика.

 

Окремо висловили подяку за реальну підтримку у створенні понад 200 ОСББ та вирішенні найгостріших питань для жителів 600 багатоквартирних будинків Київського району.

«Найголовніше досягнення – це наша команда! Без вашої наполегливості, енергії та активної позиції ми не змогли б досягти таких результатів!» – зазначив Віктор Баранський.

Він підкреслив, що не зупиниться на досягнутому. Тим більше що завдяки одеситам, кожному присутньому в залі, ситуація в країні вже змінюється.

«Порошенко і його корупційне оточення повинні сидіти в тюрмах! Ми не дозволимо їм взяти реванш і грабувати країну далі! Тому дуже важливо 21 липня, на виборах до парламенту, сказати «остаточне  прощавай» владі, що йде! І почати, нарешті, роботу з відновлення країни і покращення життя людей!» – підкреслив Віктор Баранський.

Присутні висловили подяку опозиціонеру і побажали успіхів на виборах.

 

«Надійний сім’янин, батько трьох дітей. Він живе у нашому улюбленому місті, тут ростуть і вчаться його діти. Вважаю, що саме така людина повинна представляти наші інтереси, відстоювати їх на рівні країни», – зазначила багатодітна мама, голова ОСББ Ганна Ярох.

«Я вдячний Віктору Баранському за тверду позицію у відстоюванні історичної правди і справедливості. Особливо хочу відзначити, що, на відміну від багатьох, він цю позицію ніколи не боявся висловлювати – і в спілкуванні з одеситами, і в очі чиновникам», – зазначив член Ради організації ветеранів-прикордонників Борис Чемерко.

Віктор Баранський подякував землякам за висловлену високу довіру.

«Головне – ми команда! І разом ми переможемо! »- підкреслив він.

 

Останні записи