Про це заявив керівник опозиціонерів Полтавщини, депутат обласної ради Олег Сазонов.

Він зазначив, що, незважаючи на масований тиск і масштабні фальсифікації з боку влади, Юрій Бойко зміг добитися хорошого результату на виборах президента. «Статистика говорить сама за себе. 2,2 млн голосів за засновника ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрія Бойка підтверджують, що люди хочуть бачити Україну мирною і стабільною державою з високими соціальними стандартами і економікою, що розвивається. Досягнутий результат в 11,67% – це хороший заділ перед парламентськими виборами», – підкреслив Олег Сазонов.

«Довіра до Юрія Бойка зростає. Це підтверджують і результати голосування на Полтавщині, де єдиний кандидат від опозиції отримав 9,48% голосів. Саме підтримка виборців дає команді Юрія Бойка впевненість у правильності обраного курсу», – сказав опозиційний політик.

«Люди втомилися від війни і бідності, вони рішуче виступають проти руйнування економіки і соціальної сфери. А бадьорі рапорти влади про «перемоги» не викликають нічого, окрім роздратування. Це і зумовило результати першого туру виборів президента», – зазначив депутат.

Він наголосив, що тепер головне завдання для опозиціонерів – добитися перемоги на парламентських виборах. «У команди ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ є чіткий план досягнення миру, відновлення економіки і промисловості, розвитку медицини та освіти. Об’єднавши наші зусилля, ми зможемо зробити Україну сильною і процвітаючою. І ми цього обов’язково доб’ємося!» – резюмував Олег Сазонов.

Останні записи