На цьому наголосив депутат Новоград-Волинської міської ради Олег Журбенко, довірена особа кандидата у Президенти України Юрія Бойка, під час зустрічі з виборцями.

«Сьогодні головним завданням для Юрія Бойка є повернення миру в Україну. І обов’язково — дипломатичним шляхом. Наступним його кроком буде стабілізація економіки країни. Юрій Бойко зуміє дати поштовх для розвитку підприємництва, середнього та малого бізнесу, агропромисловості. Для цього необхідно знизити тарифи на електроенергію для великих підприємств, відновити пільговий режим повернення ПДВ, надавати адресну підтримку та державні кредити», – переконаний Олег Журбенко.

Соціальний захист, скасування антинародних реформ, гідні зарплати і пенсії, ефективна дитяча та молодіжна політика, яка не змушуватиме людей тікати з країни — не порожні обіцянки кандидата у Президенти Юрія Бойка.

«За роки правління чинного президента та його безвідповідальної команди українці стали у п’ять разів біднішими. А ще війна, розквіт корупції, борги перед МВФ… Люди у розпачі. Вони, як ніколи, бажають нарешті відчути упевненість у завтрашньому дні. Щоб подолати нинішні проблеми у державі, країну повинна очолити людина з великим досвідом. Такою людиною виборці вважають саме Юрія Бойка, який неодноразово виводив з кризи державні підприємства і зможе врятувати Україну», – підсумував  Олег Журбенко.

Останні записи