На цьому наголосив депутат Житомирської обласної ради, кандидат у народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ по округу №65 Олександр Чорноморець, коментуючи нещодавню зустріч Володимира Зеленського з представниками бізнесу.

«Володимир Зеленський відмінив 159 указів своїх попередників, які начебто гальмували економічний ріст України, та пообіцяв бізнесу безліч позитивних змін.  Наприклад, що Україна стане енергонезалежною, що у найближчі 3-4 роки увійде в десятку країн по легкості ведення бізнесу. Крім того, закликав інвестувати в Донбас — для реконструкції та відновлення потрібно 300 мільярдів гривень», – розповів Олександр Чорноморець.

Депутат вказує, що екс-президент Петро Порошенко також зустрічався з бізнесом, а через 3 роки правління повідомив про 144  успішно реалізовані реформи.

«Шкода, що результат таких реформ не був відчутий ні бізнесом, ні населенням. Через пусті обіцянки Україна втратила 8,7% ВВП, майже 20% своєї промисловості та чверть експорту, що призвело до підвищення цін в 2,5 рази. Рівень бідності виріс вдвічі», – підкреслив політик.

Олександр Чорноморець каже, що у цьому ж контексті слід розглядати й заяви Зеленського про відміну указів Президентів попередніх каденцій. Більшість з них були видані ще у 90-х роках і більше не є актуальними, бо реалізовані в конкретні норми Законів або містили у собі конкретні доручення тодішнім Кабінетам Міністрів.

«На жаль, за місяць роботи Володимира Зеленського українці не помітили нічого, навіть контурів майбутньої програми економічних і соціальних реформ. Новий президент підтримує прозорість та відкритість у всьому, але як і попередники проводить кулуарні зустрічі з олігархами, на яких домовляється про інвестиції. Чому такі зустрічі не були публічними? Країна, яка зазнала колосальних збитків за часи правління минулої влади, не може довго чекати. Зміни необхідні вже зараз!» – резюмував Олександр Чорноморець.

Останні записи