Українці втомилися від непрофесійної, злочинної влади, яка останні п’ять років вганяє країну у прірву соціально-економічної кризи. На цьому наголосив депутат Житомирської обласної ради, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, Олександр Чорноморець.

Як довірена особа Юрія Бойка політик щодня відвідував населені пункти області, де проводив зустрічі з педагогами та лікарями, поштарями, робітниками промислових підприємств, фермерами та селянами.

«Люди хочуть бачити Президентом чесного, досвідченого управлінця, такого, як Юрій Бойко. Його підтримка швидко зростає серед працівників бюджетної сфери та підприємців, громадських організацій і політиків. Серед усіх, хто прагне жити у мирі між собою, у мирі з сусідами, у добробуті та достатку», – підкреслив Олександр Чорноморець.

Політик зазначив, що вже за кілька днів у нас з’явиться шанс змінити життя на краще: здобути перемогу над війною і бідністю, зупинити тарифний та ціновий геноцид.

«Нинішня влада розділяє країну, а ми її збираємо й об’єднуємо. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ показала приклад того, що заради нашої країни та майбутнього наших громадян та дітей потрібно об’єднатися в єдиний опозиційний фронт, щоб перемогти «партію війни і злодіїв». Понад 70% громадян хочуть завершення війни, зробити це здатен лише Юрій Бойко. Дуже важливо 31 березня прийти на виборчу дільницю і віддати свій голос за МИР!», – резюмував Олександр Чорноморець.

Останні записи