Про це заявив очільник тернопільського осередку партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Олександр Кравчук, коментуючи журналістам висунення кандидатів від партії для участі у позачергових парламентських виборах під час з’їзду, який відбувся у Києві 6 червня.

«Будь-яка війна закінчується діалогом. І цей діалог та переговори мають відбутися з представниками Донбасу. Але, наголошую, ми не віддамо жодного метра української землі. Під час зібрання ми обрали у кандидати до Верховної Ради України тих людей, які спільними зусиллями можуть це зробити, а також відродити економіку України, торговельні відносини з європейськими країнами та країнами СНД. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ — друга за рейтингом опозиційна сила, яка зайде у Раду для того, аби змінити життя людей на краще. Ми скасуємо мовний закон, який порушує права громадян — в Україні живуть люди різних національностей, і всі вони мають право вільно говорити рідною мовою. Сьогодні нам довіряють мільйони українців. Це дозволить сформувати ефективні команди на місцях. Кандидати, які йдуть до ВР від нашої партії, пропонують конкретний порядок дій для того, аби витягнути державу із прірви. Ми встановимо мир в Україні, повернемо людей та території, країна стане на шлях розвитку. І тільки команда миру здатна це зробити», — сказав Олександр Кравчук.

Першу десятку списку кандидатів у депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ очолили Юрій Бойко, Вадим Рабінович, Віктор Медведчук, Наталія Королевська, Сергій Льовочкін, Нестор Шуфрич, Василь Німченко, Сергій Ларін, Сергій Дунаєв і Тарас Козак.

Останні записи