“У 2013 році Київ за рівнем комфорту життя займав 91 місце в порівнянні з іншими провідними містами світу. У 2015 році – 132 -е, – це дев’яте з кінця. І зараз, коли минуло 5 років, я хотів би запитати у цієї влади, – що ви зробили з моєю країною, за що ви її так принизили?” – зазначив Олександр Попов, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ.

“Сьогодні ми знаходимося на межі техногенної катастрофи, я не перебільшую. Ви самі були свідками, коли невеликі опади в Києві призводять до того, що центр міста потопає у воді. 70% інженерних мереж основних фондів житлово-комунального господарства зношені. Тарифи на житлово-комунальні послуги зросли в 12 разів! А де ці гроші? Куди вони йдуть? У 2013 році середня зарплата в столиці була 725 дол. – це офіційна статистика. Сьогодні 460. Влада виїжджає на відкриття велосипедних майданчиків, експлуатує дороги, не роблячи капітальних вкладень, страждаючи з «втомленими мостами». Ну назвіть, я до киян звертаюся, хоча б один важливий і серйозний для столиці об’єкт, введений в експлуатацію, ви його не знайдете і це стосується всієї України. Навіть та реформа, на яку представники місцевого самоврядування покладали такі надії і яка була так розрекламована, вона так і не працює, тому що, передаючи все більші й більші повноваження місцевим радам, центральна влада не передає їм достатніх фінансових повноважень”, – зазначив Олександр Попов (голова КМДА з 2010 по грудень 2013 року – ред.).

“Тому сьогодні всі, кому не байдужа доля країни, доля кожного з нас, наших дітей і онуків, зобов’язані об’єднатися, щоб змінити цю владу. До влади повинні прийти ті, хто не просто красиво говорить, а вміє працювати, ставити завдання і їх вирішувати. І в цьому залі такі люди є – це Юрій Бойко. Я приєднуюся до його команди і вірю в його перемогу”, – підкреслив Олександр Попов.

Останні записи