У переддень 8 березня депутат Сумської обласної ради, член команди ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Стрельченко відвідав село Тарасівка на Великописарівщині, щоб особисто привітати 12 жінок-героїнь зі святом весни.

«Народити, виховати і поставити на ноги п’ятьох дітей – великий подвиг. Для матері це величезна відповідальність і щоденна нелегка праця», — переконаний депутат.

У кожній оселі, куди завітав Олександр Стрельченко, жінки розповідали про своїх дітей, показували фотографії, ділилися спогадами. Матерям-героїням Тарасівки є про що розповісти, адже кожній із них від 80 до 94 років.

Жінки також просили опозиціонера переказати їхнє прохання владі — не скасовувати свято 8 березня, адже для них це особливий день.

«Матері-героїні заслужили більшої шани від держави і суспільства, ніж ми бачимо зараз. Прикро, що, незважаючи на присвоєння почесного звання «матір-героїня», чиновницька машина забуває про реальні потреби багатодітних сімей. Матері-героїні — це приклад для молоді, тому захист материнства і дитинства повинен стати пріоритетним напрямком внутрішньої політики.  Турбота і соціальний захист сімей з дітьми, багатодітних матерів та інших соціально вразливих категорій — першочергові завдання команди опозиціонерів, які ми одними з перших реалізуємо після зміни влади», — підкреслив Олександр Стрельченко.

Останні записи