«Повага до літніх людей – одна з головних цінностей людської моралі. Адже саме ці люди свого часу докладали максимум зусиль, щоб забезпечити наступним поколінням надійне та впевнене майбутнє. І сьогодні ми маємо подбати про них», – зазначив голова фракції опозиціонерів у Сумській обласній раді Олександр Стрельченко.

Депутат завітав до Охтирського будинку-інтернату для людей похилого віку та людей з інвалідністю.

Керівник закладу Віктор Токар розказав обласному обранцю, що в будинку-інтернаті перебуває 120 людей із Великописарівського, Охтирського, Тростянецького та Лебединського районів. 80% з них – учасники Великої Вітчизняної війни, ветерани.

Віктор Токар показав установу, спільно з депутатом обговорили проблеми і шляхи їх вирішення. Основні питання – фінансові.

Олександр Стрельченко поспілкувався і з підопічними інтернату. Вони розповідали свої життєві історії, згадували минуле, дякували за те, що депутат приїхав їх провідати.

«Всі люди похилого віку потребують допомоги. На жаль, нинішня влада своєю антисоціальною політикою ставить їх на межу виживання. Ми маємо змінити політику щодо ветеранів. Треба приділяти їм більше уваги. Зокрема, створити більш достойні умови перебування у таких установах, як ця, покращити матеріально-технічну базу інтернатів. Я обіцяю, що ми будемо працювати над цими питаннями», – наголосив Олександр Стрельченко.

Останні записи