Про це в ефірі телеканалу АТВ заявив депутат Сумської обласної ради Олександр Стрельченко, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ.

На його думку, в Україні, перенасиченою сьогодні видовищами, для багатьох громадян хліб стає розкішшю. Так, згідно з офіційними даними, у минулому році хліб подорожчав на 22%, або в середньому на 3-4 грн. Причому хліб дорожчав майже втричі швидше, ніж у середньому зростали ціни на інші товари.

«Чому так відбувається? У 2017 році чинна влада скасувала державне регулювання цін на товари першої необхідності, чим вчергове продемонструвала своє нелюдське ставлення до пересічних українців. Жодна країна світу не відпускає ціни на товари першої необхідності, перебуваючи в умовах економічної кризи і війни. Це – злочин проти власного народу, адже після скасування державного регулювання цін деякі основні продукти харчування стали неприпустимою розкішшю для малозабезпечених громадян», – зазначив Олександр Стрельченко.

Опозиціонер упевнений, що тільки відновлення державного регулювання цін, боротьба зі спекулятивною складовою, зниження вартості енергоносіїв і відновлення податкових пільг сільгоспвиробникам дозволять зупинити постійне зростання цін на продукти харчування.

«Міністр соцполітики, який постійно збільшує розмір своїх костюмів, дає українцям поради менше їсти. На моє переконання, це міністрам треба краще працювати, щоб люди не голодували. А першим кроком у боротьбі з бідністю має стати відновлення державного регулювання цін на товари першої необхідності. На цьому наголошує засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко. І я впевнений, він зможе цього домогтися», – резюмував Олександр Стрельченко.

Останні записи