Віра виборців у Юрія Бойка — запорука успіху на парламентських виборах, переконаний депутат Сумської облради, член команди ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Олександр Стрельченко.

На думку опозиціонера, довіра понад 2 млн 205 тис. або 11,67% виборців до засновника ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ показала, що громадянам притаманне критичне мислення при виборі кандидата у президента.

«На Сумщині за Юрія Бойка проголосували 11,19% тих, хто взяв участь у голосування. Такий результат для нас – це перемога і хороша база для парламентські виборів. Наші виборці засвідчили, що довіра до команди ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ в особі її лідера Юрія Бойка зростає», — наголосив Олександр Стрельченко.

Опозиціонер вважає, що підтримка виборців дає команді ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ реальний шанс відновити мирну Україну і покращити добробут громадян та статус держави на міжнародній арені.

«Результати першого туру виборів чітко показали, що люди втомилися зводити кінці з кінцями і чути щоденні брехливі «досягнення» нинішньої влади. Ми візьмемо участь у парламентських виборах, щоб і надалі захищати інтереси українських громадян», — резюмував Олександр Стрельченко.

Останні записи