У середу, 13  березня,  відбувся Всеукраїнський форум активу партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ». Під час роботи форуму його учасники обговорили стратегію економічного добробуту України: справедливі тарифи, високі соціальні стандарти та мирне врегулювання конфлікту на Донбасі.

«Сьогодні на Всеукраїнському форумі активу партії зібралися люди, націлені перш за все на перемогу, тому що іншого виходу у нас немає. У нас – це у нашої країни. Україна впаде у прірву, якщо ми не зможемо встановити мир, не зможемо знизити тарифи, які вбивають наших людей. А знизити  їх дуже просто — потрібно припинити красти»,  — зазначив голова партії Вадим Рабінович.

Зі слів Вадима Рабіновича, учасники форуму висловили одностайну думку, що тільки у партії є “ключ від миру” і конкретний план зміни вектора економічного розвитку.

«Сьогодні ми чули від представників абсолютно всіх регіонів одні й ті ж самі слова: “золотий ключик” від миру і процвітання України знаходиться у партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» . Ми обговорили питання, як досягнемо цього і навесні, і восени. Ми маємо величезний потенціал. Люди чітко бачать і розуміють, що на одному фланзі все більше груп, які  тією чи іншою мірою є клоном “партії війни”, а на іншому — є тільки ми. Тому, “Вперед до перемоги!” – головний девіз сьогоднішнього форуму», – підкреслив Вадим Рабінович.

Парламентар зазначив: це необхідно зробити заради країни і людей, які більше не можуть жити при затяжному збройному конфлікті, шаленій корупції та розграбованій економіці. П’ять років чинна влада доводила країну «до ручки».

«У нас є конкретний механізм, як завершити війну. І це те, що вирізняє нашу політичні силу серед інших.  Потрібно переходити до прямих переговорів з усіма сторонами конфлікту. Повинні бути офіційні делегації з офіційними директивами, які зможуть напрацювати пропозиції. Друге – повинен бути особливий статус цих територій, тому що для відновлення там мирного життя необхідно кілька років. І закон про амністію для тих, хто не був причетний до тяжких злочинів. Потім, коли будуть напрацьовані пропозиції, потрібно виходити на референдум і запитати: громадяни України, ми пропонуємо такий сценарій – так чи ні? Якщо «так», то ми рухаємося далі до підписання мирного договору і повернення територій та людей. Я і моя команда зможемо це зробити. І ми це зробимо», – підкреслив  засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, народний депутат України Юрій Бойко.

Голова Політради ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ  Віктор Медведчук закликав політиків провести чесні президентські та парламентські вибори – без фальсифікацій і підкупу, адже третій Майдан для України може стати смертельно небезпечним.

«Ми пам’ятаємо історію першого Майдану, обставини  та причини проведення другого Майдану. Зараз, коли є підозри та підстави вважати, що вибори можуть бути сфальсифіковані, що людей  підкуповують, — можливо все. Акції із застосуванням насильства можуть призвести до того, що країна взагалі перестане існувати. Третій Майдан — це не просто небезпечно, це може бути смертельно небезпечно для нашої країни”, – наголосив Віктор  Медведчук.

Опозиційний політик закликав владу заспокоїтися і спробувати перемогти на виборах чесним і демократичним шляхом.

Останні записи