8 лютого народні депутати України, представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Вадим Рабинович, Василь Німченко, Нестор Шуфрич направили Генеральному прокурору України Юрію Луценку депутатське звернення щодо внесення до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей про вчинення кримінального правопорушення за фактом можливої підготовки за попередньою змовою групою осіб умисного вбивства голови Політради політичної партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, лідера Громадського руху «Український вибір – Право народу» Віктора Медведчука.

Підставою для депутатського звернення стала заява екс-президента України В. Януковича, який 6 лютого повідомив про можливу підготовку замаху на Віктора Медведчука, а також оприлюднена 7 лютого авторитетними ЗМІ інсайдерська інформація про те, що президент України доручив українським спецслужбам вести розробку лідера Громадського руху «Український вибір – Право народу» Віктора Медведчука. Зокрема, як повідомляють видання, «за особистою вказівкою Порошенка СБУ та МВС сформували спеціальну групу для ведення оперативної розробки Медведчука й осіб з його найближчого оточення», а СБУ отримала вказівку «організувати замах на Медведчука, задіявши виконавців з “Правого сектора”, з метою його залякування або фізичного усунення в залежності від розвитку передвиборної ситуації на Україні».

По суті, йдеться про вчинення протиправних дій, які мають диспозитивні ознаки особливо тяжкого злочину, передбаченого статтею 14, пунктами 11, 12 частини другої статті 115 КК України – готування до умисного вбивства на замовлення за попередньою змовою осіб.

З огляду на те, що з боку представників праворадикальних сил неодноразово звучали заклики до фізичного знищення Віктора Медведчука, а також беручи до уваги моральний терор, який влада здійснює щодо опозиційного політика, інформація про підготовку замаху на нього видається більш ніж реальною.

Так, спираючись на донос депутата від «Народного фронту» А. Тетерука, ГПУ висунула абсурдні звинувачення на адресу Віктора Медведчука.

Представників Генеральної прокуратури анітрохи не збентежив той факт, що «фронтовики» неодноразово висували брехливі звинувачення і фабрикували докази з метою дискредитувати Віктора Медведчука і притягти його до відповідальності за так звану антидержавну діяльність (доказів чого немає і бути не може, оскільки Віктор Медведчук діє виключно у межах правового поля, керуючись нормами Конституції і законів України).

Хочемо нагадати, що саме представники «Народного фронту» є фігурантами справи про підготовку вбивства Віктора Медведчука. Так, в лютому 2016 року керівники «бойового крила Майдану» і тербатальонов провели закриту нараду, на якій обговорювали питання щодо ліквідаціъ лідера Громадського руху «Український вибір».

До фізичного усунення Віктора Медведчука неодноразово закликали представники праворадикальних політичних сил: Парасюк, який відкрито заявив, що Медведчука «потрібно знищити фізично» і «цим повинні займатися спецслужби»; Корчинський з «Братства»; затятий націоналіст Ярош, який визнав, що готовий реалізувати злочинний задум ура-радикалів: «…Треба буде завалити… ми, українські патріоти, зробимо це не замислюючись».

Згідно з рішеннями судів відомості про скоєння злочинів як Левусом, Княжицьким, Висоцьким, так і Парасюком, Корчинським внесені до ЄРДР, і стосовно вище згаданих осіб ведеться досудове розслідування.

24 грудня 2016 року до ЄРДР внесено відомості про кримінальне правопорушення № 12016100060008203 за частиною першою статті 129 КК України за заявою про підготовку народними депутатами України Левусом А.М., Княжицьким М.Л., Висоцьким С.В. вбивства Медведчука В.В. Досудове розслідування здійснюється Печерським УП ГУНП у м. Києві.

28 березня 2017 року до ЄРДР внесено відомості про кримінальне правопорушення № 22017000000000121 за частиною першою статті 129 КК України за заявою про факти погроз народного депутата України Парасюка В.З. вбивством Медведчука В.В. Досудове розслідування здійснюється Слідчим управлінням прокуратури Донецької області.

1 червня 2018 року до ЄРДР внесено відомості про кримінальне правопорушення № 22017000000000121 за частиною першою статті 129 КК України за заявою про факти погроз вбивством Медведчука В.В., зробленою головою Всеукраїнської політичної партії «Братство» Корчинським Д.А. Досудове розслідування здійснюється Солом’янським управлінням УП ГУНП у м. Києві.

Представники правоохоронної системи, керуючись не нормами закону, а політичною та ідеологічною доцільністю, покривають радикалів і «фронтовиків». Тому очевидно, що, поки при владі буде «партія війни», зазначені особи не понесуть покарання.

За останні п’ять років розгул радикалізму і неонацизму став візитною карткою України, що євроінтегрується. Але якщо раніше, коли радикали підпалювали і закидали камінням офіс Руху, влаштовували збройні напади, влада проявляла злочинну бездіяльність, покриваючи ура-патріотів, то напередодні виборів вона відкрито співпрацює з ними, використовуючи для досягнення своїх політичних цілей. За допомогою радикалів влада бореться з опозиційними політиками, які є реальною загрозою існуванню «партії війни і злодійства», проводить політику тарифного геноциду і «печерного націоналізму».

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи