Згідно з результатами опитування, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ впевнено посідає друге місце в рейтингу партій.

Так, якби парламентські вибори проводилися найближчої неділі, партію «Слуга народу» готові підтримати 48,5% респондентів. На другому місці ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ – 11,8% підтримки виборців. У «Європейської солідарності» – 8,1%, у «Батьківщини» – 7,8%. За партію «Голос» готові проголосувати 5,6% опитаних.

У «Опозиційного блоку – Партії миру та розвитку» – 0,9%, у партії «Наші» – 0,7%, у «Відродження» та «Самопомочі» – по 0,6%.

Опитування проводилося з 26 травня по 7 червня. Опитано 2021 респондента у 110 населених пунктах усіх регіонів України (крім АР Крим). У Луганській і Донецькій областях – тільки на контрольованій території. Статистична похибка вибірки не перевищує 3,3%.

Згідно з опитуванням Соціологічної групи «Рейтинг», ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ також займає впевнене друге місце і входить в лідери електоральних симпатій серед політичних сил.

Останні записи