ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ впевнено входить у трійку лідерів електоральних симпатій українців. Такі дані соціологічного опитування центру «Софія».

Так, якби парламентські вибори відбулися найближчого тижня, то найкращі шанси подолати 5-ти відсотковий бар’єр мають шість партій – це «Батьківщина», ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, партія «Слуга народу», БПП «Солідарність», «Громадянська позиція» та Радикальна партія Олега Ляшка.

Серед трійки лідерів «Батьківщина» з рейтингом 16,7%, ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ, яку підтримують 11,1% респондентів, та партія «Слуга народу» – її результат становить 10,8%.

Опитування проводилося з 16 по 25 грудня. Всього було опитано 2003 респондента. Статистична похибка не перевищує 2,2%.

Таким чином, можна зробити висновок, що люди схвально сприймають консолідацію опозиційних сил та створення ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ. Нагадаємо, 9 листопада Юрій Бойко та Вадим Рабінович підписали угоду про створення опозиційного об’єднання, завданням якого є консолідація всіх здорових сил у суспільстві заради встановлення миру в Україні та зміни нинішнього політичного і антисоціального курсу влади для забезпечення економічного зростання країни, соціальної справедливості та підвищення добробуту українців.

Останні записи