21 червня на Форумі Миру в Краматорську Юрій Бойко та Наталія Королевська представили команду кандидатів в депутати по мажоритарних округах Донецької області.

«Наша команда кандидатів від Донецької області – це справжні професіонали, які не на словах знають ціну миру. Люди, які першими прийшли на допомогу мирним жителям, коли на Схід України прийшла війна – рятуючи дітей та людей похилого віку, відновлюючи інфраструктуру, захищаючи інтереси рідного регіону. Разом ми зможемо повернути мир ти стабільність, захистити людей та зробити все, щоб відродити Донбас», – сказав у своєму виступі засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко.

Представники органів місцевого самоврядування, громадські діячі, підприємці, лідери громадської думки Донецької області, підтримали ОПОЗИЦІЙНУ ПЛАТФОРМУ – ЗА ЖИТТЯ як єдину політичну силу, яка має чіткий план по відновленню миру в Донбасі.

«Нельсон Мандела сказав – воювати і руйнувати дуже легко. Справжні герої – це ті, хто встановлює мир і починає будувати! Сьогодні у всіх нас є унікальний шанс повернути мир, повернути нашу країну, якою ми будемо пишатися, в якій жінки будуть народжувати й виховувати дітей, адже саме діти – сенс нашого життя. І те, як ми зможемо використати цей шанс, залежить від нас з вами. Наша команда йде перемагати – перемагати бідність, непрофесіоналізм і неадекватність. Я впевнена, з такою командою, перемога буде за нами. Вірю в вас! Вірю в нашу перемогу! Вірю в Донбас!» – заявила Наталія Королевська.

Згідно з рішенням з’їзду партії, в одномандатних виборчих округах Донецької області кандидатами у народні депутати України висунуто:

Округ №45 – Анастасія Петренко, координатор гуманітарних місій Національної платформи «Жінки за Мир» в Донецькій області

Округ №46 – Федір Христенко, меценат, підприємець

Округ №47 – Юрій Солод, народний депутат України, засновник Благодійного фонду «Дорога життя – допомога людям Південного Сходу»

Округ №48 – Олександр Шевченко, депутат Краматорської міської ради

Округ №49 – Валерій Гнатенко, мер міста Дружківка

Округ №50 – Катерина Сахарова, директор «Покровської районної організації людей з інвалідністю»

Округ №51 – Андрій Альоша, президент фінансово-промислової корпорації DMS

Округ №52 – Олег Погодін, керівник Донецької регіональної організації партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», керівник благодійного фонду «Дорога життя»

Округ №57 – Владислав Філімонов, член політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ»

Округ №58 – Валентин Рибачук, заступник директора з розвитку та правових питань ДП «Укрхімтрансаміак»

Округ №59 – Володимир Мороз, голова Мар’їнської районної державної адміністрації

Округ №60 – Артем Марчевський, генеральний продюсер телеканалу «112-Україна»

Останні записи