Сотні жителів Миколаєва взяли участь у заходах, присвячених відзначенню Великої Перемоги. З самого ранку активісти ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, жителі та гості міста прийшли з квітами на центральну площу – до меморіального комплексу героям-ольшанцям, щоб вшанувати пам’ять моряків-десантників, які не дали фашистам знищити Миколаївський порт і допомогли звільнити місто.

«Незважаючи на всі зусилля влади, яка протягом п’яти років намагається стерти 9 Травня з нашої пам’яті, замінити його Днем пам’яті і примирення, миколаївці пам’ятають подвиг нашого народу у боротьбі з нацизмом і несуть квіти до пам’ятників загиблим героям. Люди доводять, що ми як нація переможців зберігаємо ці цінності, передаємо їх нашим дітям», – зазначив Максим Невінчаний, депутат Миколаївської обласної ради, представник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ.

Він також розповів про низку акцій, організованих на честь святкування Дня Перемоги і зірваних радикально налаштованими ті тушками: «Ми сьогодні організували акції для наших дітей, конкурс дитячого малюнка на асфальті, де нове покоління намалювала б перемогу і мир. Але цинізм радикалів не має меж – вони намагалися зірвати проведення дитячого конкурсу, варварськи знищивши намет ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ».

Однак команді ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ і жителям Миколаєва вдалося протистояти ура-патріотам. І конкурс все ж відбувся. Зворушливі малюки і трохи старші хлопці старанно виводили на асфальті малюнки, у яких висловлювали своє розуміння перемоги і миру.

«Кожен учасник акції отримав приз від нашої партії. Ми хочемо, щоб дітей виховували на тих цінностях, на яких виховували нас. Адже наш народ – велика нація переможців. І це важливо передати майбутнім поколінням», – зазначив Максим Невінчаний.

Останні записи