Партія Вадима Рабіновича «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» впевнено займає перші позиції в рейтингах політсил на виборах до Верховної Ради. Такі результати надали Інститут аналізу і прогнозування та аналітична група «Соціопрогноз».

Щодо партій, за які на парламентських виборах хочуть проголосувати опитані, українці висловилися так: «Слуга народу» – 24,7, «Батьківщина» – 19,3%, «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА- ЗА ЖИТТЯ» – 13,5%, «Солідарність» – 13,1%, «Громадянська позиція» – 7%.

На питання, чи готові опитані брати участь у вуличних акціях, якщо стане відомо про факти фальсифікацій виборів, більшість відповіла негативно – 58,2%. І тільки 4,7% готові вийти на несанкціоновані мітинги.

Якби президентські вибори відбулися цієї неділі, то українці, які точно підуть на виборчі дільниці, проголосували б так: Володимир Зеленський – 25,2%, Юлія Тимошенко – 17,9%, Петро Порошенко – 15,4%, Юрій Бойко – 13,8%, Анатолій Гриценко – 7%.

«Ми бачимо четвірку лідерів, де кожен йде з дуже близьким один до одного результатом. Є значна інтрига за другим місцем», – вважає директор Інституту аналізу та прогнозування Юрій Лісничий.

Також керівник аналітичної групи «Соціопрогноз» Михайло Пересунько зазначив, що готовність брати участь у виборах висловили 42,8% опитаних і ще 41,7% швидше за все підуть голосувати.

«Якщо скласти, то виходить дуже високий рівень електоральної активності – 84,5%.

Це найвищий показник з того моменту, як ми проводимо дослідження», – заявив Пересунько.

Під час дослідження було опитано 2022 респонденти з 18 по 27 лютого. Опитування проводили у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій. Метод збору інформації – особисте інтерв’ю за місцем проживання. Похибка – 2,2%.

Останні записи