Заява партії

Сьогодні представники ультраправих націоналістичних організацій вчинили черговий акт вандалізму – знесли пам’ятник маршалу Георгію Жукову в Харкові. Як і всі попередні роки, цей напад на історію нашого народу відбувся при повному потуранні і байдужому спогляданні міської влади, яка вважала за краще боязко сховатися і не заважати безчинству радикалів.

Минулі президентські вибори переконливо показали, що харків’яни, як і більшість українських громадян, віддали свій голос за мир, демократичний розвиток, повагу до прав людини та захист нашої спільної історичної спадщини. Сьогоднішня “акція” націоналістів стала ще одним свідченням безпорадності і центрального, і міського керівництва.

Ми звертаємося до нового керівництва країни з вимогою негайно і в рамках закону відреагувати на харківські події. Вони повинні бути ретельно розслідувані, а винні у скоєнні злочину проти історії українського народу отримати суворе покарання. Ваша реакція на безчинства радикальних молодиків — це тест на демократичність і оновлення влади.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ готова за рахунок партійних коштів відновити пам’ятник легендарному полководцю Г.К.Жукову. Просимо розглядати цю заяву, як відкрите звернення партії до міського керівництва Харкова.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ зупинить безчинства радикалів! У разі перемоги на виборах ми гарантуємо право українських громадян на свободу думки і совісті. Ми захистимо нашу загальну історію і припинимо діяльність сучасних вандалів.

Україна буде правовою, демократичною і вільною державою, яке шанує свою історію і своїх героїв!

Останні записи