Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Після початку рейдерської атаки на партію ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК групою Новинського-Вілкула-Колеснікова її співпраця з владою стало очевидною. У парламенті депутати цієї групи голосують за антисоціальний бюджет, в регіонах – за обмеження конституційних прав громадян. 10 депутатів Харківської облради від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ підтримали скасування рішення від 30 серпня 2012 року «Про першочергові заходи щодо виконання в Харківській області Закону України« Про засади державної мовної політики». Цим рішенням російська мова визнавалася регіональною. Зокрема, посадові особи зобов’язані володіти державною та російською мовами, спілкуватися з людьми, що говорять російською, їхньою рідною мовою, дублювати назви топонімів тощо. Своїм голосуванням вони запустили процес ліквідації владою мовних прав громадян говорити і чути рідною мовою, права на свободу слова і свободу думки.

Цим рішенням харківські депутати від ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ дискредитували себе, як опозицію, і зрадили своїх виборців. Це люди без совісті і честі. А всі слова про захист народу для цього загону Юд не більше ніж порожній звук. Служба на владу їм ближча і дорожча.

Громадяни України сьогодні чітко розуміють, що єдина справжня опозиція в Україні – це ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ. І довіра до об’єднаної опозиції в суспільстві зростає, що підтверджують високі рейтинги соціологічних опитувань.

Ми закликаємо всіх громадян, хто хоче говорити і чути рідною мовою, нормально жити в цій країні – не боятися і підтримати нашу боротьбу проти диктаторського режиму за наші права, за українську демократію, за майбутнє нашої спільної України.

Останні записи