У четвер, 20 червня, напередодні 78-ї річниці початку Великої Вітчизняної війни опозиціонери Буковини провели вечір пам’яті, на який запросили ветеранів ВВВ, солдатських вдів, дітей війни. Для кожного з присутніх це свої спогади: втрата рідних і друзів, важкі випробування, але при цьому дивовижна сила духу, щоденний героїзм, який дозволив нам перемогти в тій війні і відбудувати Україну.

Такі заходи цінні тим, що дають можливість ветеранам, усім, хто пам’ятає події Великої Вітчизняної війни, зібратися разом, а також розповісти про війну молодим поколінням.

Депутат Чернівецької обласної ради Віталій Левко підкреслив, що ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ не допустить спроб переписати історію.

«Саме завдяки героїчному подвигу нашого народу в роки Великої Вітчизняної війни ми сьогодні можемо жити на рідній землі. Варварське руйнування пам’ятників і меморіалів, перейменування вулиць, міст, назви яких написані кров’ю народу-переможця, просто неприпустимі. Будь-які спроби «евровлади» переписати історію, стерти пам’ять про самопожертву, відвагу, честь і доблесть воїнів-визволителів приречені на провал. Саме заради майбутніх поколінь ми зобов’язані зберегти пам’ять про Велику Перемогу, адже не можна допустити повторення такої страшної війни», – сказав Віталій Левко.

Останні записи