На Дніпропетровщині за ініціативи обласної організації політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» цими днями відбулася акція «За чисте життя», яка щоразу об’єднує все більше активістів та мешканців Дніпропетровщини.

Партійці та мешканці міст Кривий Ріг, Вільногірськ, Синельникове, Марганець та Петриківського, Межівського, Петропавлівського, Верхньодніпровського, Магдалиніського, Васильківського, Павлоградського, Царичанського районів провели генеральне прибирання у парках і скверах, на вулицях рідних міст і сіл, а також впорядкували дитячі майданчики, висадили дерева і квіти.

«Ми об’єднуємо людей в усіх містах селах області та запрошуємо всіх небайдужих громадян приєднатися до акції «ЗА ЧИСТЕ ЖИТТЯ». Ми з вами — господарі на нашій землі, і наша акція — це чудова нагода жити у красивому світі, серед красивих людей, які своїми вчинками роблять життя наших громад кращим», — підкреслила керівник обласної організації політичної партії «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» Марія Пустова.

Криворіжці підтримали акцію і з задоволенням наводили лад у рідному місті.

«Ми за чисте життя, — і не тільки у наших містах і селах, на наших вулицях і скверах, ми – за чисте життя у нашій країні, у наших душах і серцях», — відзначила активістка Криворізької міської партійної організації Яна Шермук.

На думку керівника районної організації партії Миколи Усатого, взяти участь у прибиранні зібралися однодумці, які люблять свій край і свою країну.

«Сьогодні зібралися однодумці, які люблять, свій край. Приємно усвідомлювати, що після нашої роботи красивий куточок Межової стане чистішим і охайнішим”- сказав Микола Усатий.

Останні записи