З таким зверненням виступили територіальні організації Політичної партії «ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК» у всіх районах Одеської області та місті Одесі. Члени ОПОЗИЦІЙНОГО БЛОКУ в Одеській області закликали кандидатів-опозиціонерів з більш низьким рівнем підтримки зняти свої кандидатури на користь Юрія Бойка і об’єднається – адже за результатами соціологічних опитувань Юрій Бойко впевнено займає лідируючі позиції і користується високим рівнем підтримки серед громадян.

Народний депутат Микола Скорик під час робочої поїздки до Ренійського, Татарбунарського та Ізмаїльського районів Одеської області зустрівся з партактивом, який одноголосно висловив свою підтримку Юрію Бойку як кандидату в президенти.

«У нашому регіоні активно проходять зустрічі членів команди Юрія Бойка, які тверезо оцінюють ситуацію, що склалася в країні, і розуміють, що Вілкул з Мураєвим повинні зняти свої кандидатури з виборів. Тим самим ми збільшимо шанси єдиного опозиційного кандидата на перемогу. Такий крок зможе повернути мир, територіальну цілісність, добробут і розвиток – не на словах і в гаслах, а на ділі. Ми просимо наших колег підтримати єдину опозицію і єдиного кандидата на президентських виборах. Ми разом повинні дати Україні шанс стати сильною і незалежною, а нашим громадянам – щасливе майбутнє», – заявив Микола Скорик у своєму зверненні.

Зазначимо, що свою кандидатуру на виборах можна зняти не пізніше, ніж за 23 дні до дня голосування, звернувшись із заявою до ЦВК, тобто – до 7 березня включно.

Останні записи