Головне управління державної служби України у Полтавській області через суд зобов`язало повністю зупинити експлуатацію будівлі навчально-виховного комплексу до повного усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної безпеки. Інспектори вимагали обробити дерев`яні конструкції горищних приміщень вогнезахисним розчином, захистити приміщення від прямих попадань блискавки та обладнати приміщення системою автоматичної сигналізації.

Позов до суду був направлений у травні 2018 року. Школа змушена припинити навчальний процес за рішенням Полтавського окружного адміністративного суду від 24 липня 2018 року.

Причиною ретельних перевірок навчальних закладів стали трагічні події в Одесі 16 вересня 2017 року.

Доки йшли апеляційні засідання, за рік виділили лише 300 тисяч гривень, які адміністрація школи вклала на обробку дерев`яних конструкцій. Далі ніяких дій не відбувалося.

Під час відеонаради з’ясувалося, що очільник району протягом року не мав можливості вирішити проблему з облаштування пожежної безпеки школи через відсутність коштів у бюджеті.

Тим часом серед людей поширилася інформація про закриття будівлі Новосанжарського навчально-виховального комплексу, що викликала шквал бурхливих емоцій і серед батьків та вчителів, і в соціальних мережах.

«Всі проблеми з пожежною безпекою будуть негайно вирішені. Гроші виділить обласна рада, також будуть використані депутатські кошти. Це питання я беру під особистий контроль. За вашим проханням, ми, депутати Полтавської обласної ради, у жодному разі не допустимо закриття навчального закладу. Ми не можемо лишити наших дітей без освіти», — запевнив опозиційний депутат Полтавської облради Олег Сазонов, якій приїхав на зустріч з вчителями школи та батьківським комітетом.

Останні записи