Напередодні Дня Перемоги опозиціонери Сумщини – депутати Сумської облради Володимир Пилипейко, Микола Войтенко, адвокат і правозахисник Дмитро Єфименко відвідали ветеранів Шостки та села Ображіївка – малої батьківщини тричі Героя Радянського Союзу, льотчика-аса Івана Кожедуба.

Квіти, солодощі, теплі спогади про молодість – у такій атмосфері обласні депутати поспілкувалися з учасниками Великої Вітчизняної.

В Ображіївці поклали квіти до пам’ятника Івану Кожедубу.

«Ветерани дуже засмучені спробами влади перекреслити історію Перемоги у Великій Вітчизняній війні – їх пам’ять, їхнє життя. Це дуже ображає їх», – сказав Володимир Пилипейко після зустрічі.

Ветерани розповіли, як важко їм доводиться зараз. З їхніх слів, у нинішньої влади свої герої, вона забула, хто завоював для неї Перемогу у Великій Вітчизняній війні і яку ціну заплатив український народ за право жити сьогодні.

Микола Войтенко наголосив, що наша історія – це історія перемоги, це життя і подвиг, які не можна забувати.

«Разом з місцевими жителями ми доглядаємо пам’ятники і могили загиблих у роки Великої Вітчизняної війни. Для нас відновлення історичної правди дуже важливе, адже народ, який не знає своєї історії, приречений на знищення», – сказав Микола Войтенко.

 

Останні записи