Напередодні Дня медичного працівника народні депутати від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Солод та Наталія Королевська привітали медпрацівників Слов’янська та Слов’янського району з професійним святом.

«Наші медики – це люди, які завжди на передовій у боротьбі за життя і здоров’я своїх пацієнтів. Їхня праця завжди була і залишається найблагороднішою і найбільш затребуваною у суспільстві. Але за останні п’ять років влада не тільки не створила умов для праці, але й повністю зруйнувала систему охорони здоров’я в країні. Борги по зарплаті медикам складають 1,5 млрд гривень, крім того, за останні роки на заробітки виїхали понад 100 тис. кваліфікованих медпрацівників, які отримують в Україні найнижчу у світі зарплату. І це та проблема, яку потрібно терміново вирішувати, забезпечивши медиків стабільною роботою, гідною зарплатою і повернувши в країну мир!» – зазначив Юрій Солод.

Народний депутат підкреслив, що сьогодні потрібно мобілізувати всі зусилля, щоб скасувати медреформу, забезпечити медиків робочими місцями, а громадян – доступною і якісною медициною. Крім того, для медиків, які живуть і працюють поблизу лінії розмежування, необхідно домогтися встановлення надбавок і пільг.

«Те, що режим Порошенко називає медреформою, – справжній медичний геноцид не тільки для пацієнтів, але й для медпрацівників. В окремих районах Донецької області на одного лікаря припадає понад 6 тис. пацієнтів, а сфера обслуговування розширюється до 40-50 км. Мізерні зарплати, закриті амбулаторії, відсутність обладнання та медикаментів – ось щоденні реалії роботи нашого медперсоналу. Щоб виправити ситуацію, потрібно скасувати цю провальну реформу, відправити у відставку Супрун, зупинити закриття лікарень і захистити кожного медичного працівника. Відновлення миру і турбота про людей – ось що потрібно країні, щоб зробити її успішною!» – підкреслила Наталія Королевська.

Останні записи