У п’ятницю, 15 лютого, у Житомирі біля пам’ятного знаку «Чорний Тюльпан» відбувся мітинг-реквієм, присвячений Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-й річниці виведення військ з Афганістану.

Опозиційні депутати Житомирських обласної та міської рад поклали квіти до пам’ятника загиблим воїнам-афганцям та подякували тим, хто, пройшовши війну, вижив та повернувся на рідну землю.

«Минуло рівно тридцять років з того моменту, коли остання колона радянських військ була виведена з Республіки Афганістан. Біль втрати завжди житиме в серцях тих, хто так і не дочекався своїх рідних додому. Сьогодні ми поділяємо цей біль всією країною. Дякуємо вам за мужність та героїзм, ваш Подвиг – неоціненний!» – наголосила депутат Житомирської обласної ради Наталія Рибак.

За словами депутата Житомирської обласної ради Раїси Гули, нині бойовий досвід воїнів-інтернаціоналістів є надзвичайно корисним для українських військовослужбовців.

«Щиро дякуємо вам за активну участь у патріотичному вихованні молоді. Ви пройшли всі кола пекла і знайшли сили й сьогодні стати на захист Вітчизни, передаючи свій безцінний бойовий досвід воїнам української армії. Ми пам’ятаємо подвиг воїнів-інтернаціоналістів та високо цінуємо досвід, який ви здобули у найгарячіших точках світу», – зазначила Раїса Гула.

Опозиційний депутат Житомирської обласної ради Олександр Чорноморець зауважив, що, на жаль, війна завжди забирає найкращих. Зараз же ми повинні докласти максимум зусиль, щоб допомогти тим, хто зміг вижити.

«Потрібно надати всебічну підтримку ветеранським організаціям, які займаються проблемами учасників бойових дій, повернути реальне виконання пільг афганцям та їхнім сім’ям, передбачивши в бюджеті відповідні кошти. Повернути пенсіонерам-афганцям незаконно недоплачені їм у 2018 і 2019 рр. суми пенсії та багато іншого. Втім, це можливо лише після зміни діючої влади, а як це все реалізувати знає наша команда ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ», – додав Олександр Чорноморець.

15 лютого у заходах, присвячених Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та з нагоди 30-ї річниці виведення радянських військ з Афганістану, взяли участь представники міських та районних парторганізацій області. Напередодні народний депутат від ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрій Павленко в смт Ємільчине вручив подяки за особисту мужність та героїзм учасникам бойових дій в Афганістані.

Останні записи