Жителі села Росівка Черняхівського району Житомирської області звернулися з проханням допомогти з ремонтом та  благоустроєм пам’ятника героям Великої Вітчизняної війни до опозиційного депутата Житомирської облради Олександра Чорноморця.

Тепер меморіал має дві стели, які увіковічують пам’ять загиблих фронтовиків, що поховані, та ветеранів, вдів військовослужбовців, що пішли з життя після війни. Довкола виклали плитку, висадили квіти.

«Участь у заходах до Дня Перемоги у Росівці я брав і минулого, і цього року. Окрім мешканців села, сюди  приїздять люди з різних куточків України та сусідніх Білорусі, Росії. У багатьох тут поховані рідні. Приїздять  вклонитися їм, подякувати за Перемогу», – розповідає Олександр Чорноморець.
Представники опозиційних сил надають допомогу та підтримку ветеранам Великої Вітчизняної війни  не тільки у День Перемоги, але 9 Мая слова подяки  та  привітання звучать особливо.

«Це особливий день для нас усіх, адже Велика Вітчизняна війна торкнулася кожної української сім’ї. Кожній родині, так чи інакше, довелося заплатити чималу ціну за Мир та Перемогу.
Ваш подвиг і на фронті, і в тилу ніколи не буде забутий. Миру, добра та благополуччя всім нам!»- привітав земляків з Днем Перемоги Олександр Чорноморець.

Опозиціонери Житомирщини взяли участь в урочистих заходах по всій області. Зокрема, вшанували героїв та поклали квіти до пам’ятних знаків у Коростенському, Малинському, Олевському, Овруцькому, Ружинському та Баранівському районах.

Останні записи