Атракціон небаченої щедрості закінчився, так і не розпочавшись. Навіть мізерної подачки у вигляді розпіареного зниження ціни на газ на 17 копійок не буде. У НАК «Нафтогаз України» вже заявили, що не можуть виконати постанову Кабміну про здешевлення блакитного палива для населення. Адже, пообіцявши українцям напередодні виборів зниження ціни на газ, уряд не скасував своє ж рішення про режим спецзобов’язань для «Нафтогазу». Отже (відповідно до постанови № 867 того ж Кабміну), ціна продажу/поставки природного газу для населення з 1 травня 2019 року розраховуватиметься, виходячи з коефіцієнта дисконту 0,8% від середньої арифметичної ціни продажу/поставки «Нафтогазом» природного газу промисловим споживачам. Таким чином, за даними НАК, із травня вартість блакитного палива для побутових споживачів не зменшиться, а… зросте до 9,7‒9,8 тис. грн за тисячу кубометрів. Після цього неминуче зростуть тарифи на опалення і гаряче водопостачання.

Українська влада без заперечень виконує вимогу МВФ про підвищення ціни на газ для населення. І це при тому, що, згідно з офіційними даними МЕРТ, середня митна вартість імпортного природного газу, що склалася у процесі його митного оформлення під час ввезення на територію України, знизилася ‒ наприклад, якщо в листопаді 2018 року вона становила $339, то в березні 2019-го ‒ $263. Але, навіть агонізуючи, збанкрутіла влада намагається зберегти корупційну схему «Дюссельдорф+», щоб забирати останні копійки у народу, доведеного єврореформами до зубожіння.

Покласти край корупційному режиму так званих єврореформаторів здатна лише реальна опозиція ‒ партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ. Ми захищали і захищатимемо інтереси пересічних громадян. Ми доб’ємося скасування тарифного гніту і зупинимо політику тарифного геноциду. Ми розкрили деталі корупційної схеми щодо псевдозакупок європейського газу і розвіяли міф про так звану енергонезалежність від російського газу. Наступний крок ‒ відновлення прямих поставок блакитного палива з РФ за вигідною для української сторони ціною.

З цією метою голова Політради партії Віктор Медведчук і співзасновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ ‒ ЗА ЖИТТЯ Юрій Бойко вже провели у Москві результативні переговори із прем’єр-міністром РФ Дмитром Медведєвим і керівником «Газпрому» Олексієм Міллером щодо зниження вартості російського блакитного палива для української сторони на 25% від ринкової ціни. Це дозволить оперативно і безболісно для економіки скасувати захмарні комунальні тарифи, установлені єврореформаторами, і захистити громадян від остаточного зубожіння.

Партія ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ

Останні записи