Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Уже більше двох років Верховна Рада 8-го скликання жила на нелегальному становищі. Політичної коаліції парламентських фракцій не існувало. Була група людей з мандатами народних депутатів, яких пов’язували лише спільна корупція на війні, розкрадання державного бюджету і спустошення гаманців українських сімей. Коли режим війни і злиднів зазнав остаточного краху, вони почали рятуватися, хто як може.

Політичні заяви нещодавніх спільників по «коаліції» з «Народного фронту» – не більше ніж політичний трюк. Це примітивний юридичний викрутас, щоб уникнути перевиборів і довше затриматися у парламентських кріслах.

Колишні партії влади не хочуть перевиборів, тому що найбільше бояться голосу українського народу. Вони знають, що шансів вчергове обдурити виборців і отримати місця у парламенті та уряді у них не буде. Український народ втомився від їх безвідповідального, бездарного і корумпованого режиму.

Перевибори парламенту і поразка колишніх партій влади – неминучі. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ вимагає припинити спроби штучно продовжити життя Верховній Раді, якій не довіряє переважна більшість громадян. Це тільки дискредитує український парламентаризм і представницьку демократію. Цей парламент має бути переобраний якнайшвидше.

Україні потрібна нова влада, здатна припинити війну, повернути права українським громадянам і відродити українську економіку. Це головні цілі ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, і ми доб’ємося їхньої реалізації після нашої перемоги на виборах.

 

Останні записи