Партія розвитку України заявила про приєднання до об’єднаної «Опозиційної платформи – За життя»

Голова Партії розвитку України, народний депутат Юрій Мірошниченко заявив про прийняття Радою очолюваної ним партії рішення щодо приєднання до «Опозиційної платформи – За життя».

«Ключовою політичною подією цього року стало підписання 9 листопада Співголовою партії ОПОЗИЦІЙНИЙ БЛОК Юрієм Бойком та Головою партії «За життя» Вадимом Рабіновичем угоди про об’єднання опозиції і створення «Опозиційної платформи – За життя», – наголосив Юрій Мірошниченко.

Голова Партії розвитку України повідомив, що відбулося засідання Ради очолюваної ним партії, на якому розглядалося це питання.

«Відразу після оголошення про створення «Опозиційної платформи – За життя» мною було скликано засідання Ради Партії розвитку України, на якому в контексті наявної суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації в Україні було проаналізовано мету і завдання новоствореної опозиційної платформи, враховуючи її відкритість до приєднання політичних сил, які поділяють мету і завдання об’єднання, прийнято рішення Ради Партії розвитку України про приєднання до «Опозиційної платформи – За життя»», – повідомив голова партії.

Юрій Мірошниченко висловив готовність до спільної роботи в рамках «Опозиційної платформи – За життя» задля розбудови української держави. «На 28-му році Незалежності України всі ми бачимо як мало зроблено для розбудови нашої держави. Вже давно прийшов час об’єднати свої зусилля відповідальним політикам задля побудови в нашій країні задекларованої в Конституції демократичної правової держави з розвиненою соціально орієнтованою ринковою економікою», – зазначив політик.

«Особливої ваги в умовах наявних викликів набуває підтримка єдиного кандидата від Платформи на президентських виборах. Подолання особистих і корпоративних амбіцій, визначення найбільш досвідченого, поважного, рейтингового єдиного кандидата, здатного об’єднати справді опозиційні політичні сили, сформувати потужну команду порядних професіоналів є одним з головних завдань на найближчому етапі», – резюмував Юрій Мірошниченко.

Останні записи