Про це заявив депутат-опозиціонер Народицької районної ради та очільник Народицької районної парторганізації Павло Шимончук під час мітингу-реквієму на честь учасника Великої Вітчизняної війни Григорія Ігнатовича Матвієнка.

Григорій Ігнатович Матвієнко довгий час вважався зниклим безвісти, проте восени 2018 року його прах було знайдено у Ленінградській області РФ.

«19 квітня 2019 року капсулу з прахом привезли до Народичів — зустріти свого співвітчизника зібралося чимало представників місцевої громади. У колі рідних та близьких, зокрема онучки Григорія Матвієнка, героя поховали у селі Гуто-Мар’ятин Народницького району Житомирської області», – сказав Павло Шимончук.

У мітингу-реквіємі також взяли участь інші представники ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ, зокрема, начальник районного управління праці Олександр Дідух та депутат Народицької селищної громади Лариса Купрієнко.

Варто відзначити, що народицькі опозиційні депутати усіх рівнів та активісти ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ постійно підтримують районні ветеранські організації та рухи, пам’ятаючи неоціненний подвиг героїв Великої Вітчизняної війни.

«Наша політична сила завжди переймається долею учасників Великої Вітчизняної війни. Два роки тому пішла з життя медсестра-ветеран — остання представниця того героїчного покоління у Народицькому районі. Тому повернення ще одного захисника Вітчизни на малу Батьківщину, до рідних — дійсно важлива подія для кожного з нас. Ми пам’ятаємо, що лише завдяки таким відважним людям, як Григорій Матвієнко, сьогодні ми маємо шанс жити й вільно ходити по незалежній землі», – наголосив Павло Шимончук.

Останні записи