З нагоди 45-х роковин смерті Георгія Жукова харківські пенсіонери разом з депутатом Харківської міськради, представником ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Андрієм Лесиком прийшли до постаменту, щоб вшанувати пам’ять видатного полководця.

Проте під час покладання квітів на учасників заходу напали невідомі із символікою «Азова», знищили квіти, побили та облили зеленькою Андрія Лесика.

Як підкреслив опозиційний депутат, ніякі нападники його не залякають, він і надалі захищатиме пенсіонерів та їхнє право вшановувати тих героїв, які перемогли у Великій Вітчизняній війні.

«Дуже прикро, що найняті за гроші радикально налаштовані молодики намагалися налякати літніх людей. Але ми продовжимо вшановувати пам’ятні дати та героїв, які здобули для нас перемогу у Великій Вітчизняній війні. Ми не дозволимо радикалам диктувати нам, кого вшановувати і які свята відзначати, ми не дозволимо їм переписати нашу історію, написану життям наших батьків і дідів», — сказав Андрій Лесик.

Нагадаємо, 2 червня представники ультраправих націоналістичних організацій знесли пам’ятник маршалу Георгію Жукову в Харкові. ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ заявила про готовність за рахунок партійних коштів відновити пам’ятник легендарному полководцю.

Останні записи