Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Вивести Україну з політичної та соціально-економічної кризи можуть лише політично відповідальні професіонали, а не «знахідки» кадрових агентств. Зустріч обраного президента Володимира Зеленського з хедхантерами демонструє, що у нього немає розуміння того, як формувати команду влади, здатну подолати спадщину режиму Порошенка.

Більше того, звернення до HR-агентств – свідчення того, що ніякої Зе-команди немає. Є тільки міф, який продали українцям в упаковці серіалу.

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ нагадує, що послугами хедхантерів уже користувалася влада, що йде. Призначення низькопробних іноземців і проведення фейкових конкурсів на держпосади були лише обгорткою для глобальної корупції і завершилися ганьбою і скандалами.

Новообраний президент повинен пам’ятати, що його обирали не для того, щоб політика режиму Порошенка тривала під іншим брендом. Його завдання – виправдати очікування 73% українців, які голосували інше майбутнє країни.

Призначаючи «знахідки» HR-агентств, президентська команда з цими завданнями не впорається. Володимир Зеленський не зможе сховатися від відповідальності за своїх призначенців за спинами хедхантерів. Не хедхантери відповідатимуть перед українським народом, а новообраний президент Зеленський.

Останні записи