Заява ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Україна входить у період президентської виборчої кампанії. На жаль, в цей час, активізуються й ті, хто організовує підлі та безглузді провокації.

Мета у них одна – потрапити в заголовки скандальних новин. Адже ті, хто їх організовує, нічого не побудував і не створив за своє життя. Все, на що вони здатні – це псувати й руйнувати, причому нишком та боягузливо.

Уже вкотре в Кременчуці з боку націоналістичних молодчиків, безсилля від власної неспроможності, виливається в дріб’язкове хуліганство проти приймальні народного депутата, засновника ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ Юрія Бойка.

Особливе здивування викликає те, що місто Кременчук, місто з героїчним минулим, місто-трудівник, місто-флагман української промисловості, яке вбиває нинішній режим – стало тим місцем, де заохочується беззаконня та безкарність. Але, як би ці молодчики не хизувалися сьогодні, люди знають їм ціну та все добре розуміють. Вони розуміють, що ці дії спрямовані проти мирної України, проти того, щоб наша країна стала на шлях розвитку, проти майбутньої перемоги над бідністю та тарифним геноцидом.

Ті ж, хто цього не зрозумів – вже програв. Можна зняти табличку з приймальні Юрія Бойка, отримавши свої срібняки від режиму. Але не можна перемогти правду, яка за нами і за народом України!

 

Останні записи