У 2017 році діюча влада скасувала державне регулювання цін на товари першої необхідності, чим в черговий раз продемонструвала своє справжнє, нелюдське ставлення до пересічних українців. Цим рішенням режим завдав чергового удару по якістю життя людей, більшість з яких і так змушена існувати на мінімальні пенсії і зарплати.

Жодна країна в світі не відпускає ціни на товари першої необхідності, перебуваючи в умовах економічної кризи і війни. Це – злочин проти власного народу!

Через це непродумане рішення деякі продукти харчування подорожчали за останній рік приблизно на 200%, вартість хліба зросла на 22%, молочні продукти, овочі і м’ясо – стали неприпустимою розкішшю для пенсіонерів і багатьох українців.

З одного боку людей винищує війна, а з іншого – внутрішня політика уряду, що у поєданні з постійно зростаючими цінами на ліки – не залишає українцям шансів на здорове і довге життя.

Нашим першим кроком в боротьбі з бідністю стане відновлення державного регулювання цін на товари першої необхідності.

Наступний крок – скасування додаткових податків на медикаменти, що дозволить значно знизити їх вартість. Відповідний законопроект № 9146 вже подано на розгляд до Верховної Ради, і ми обов’язково доб’ємося його прийняття.

Далі – зменшення вартості газу та електроенергії для потреб населення і для промислових цілей. Необґрунтовані тарифи нинішньої влади вже довели країну до злиднів, але далі буде тільки гірше. Ми зупинимо цей геноцид і встановимо справедливі тарифи.

Паралельно зі зниженням тарифів ми піднімемо прожитковий мінімум. На сьогоднішній день мінімальна зарплата в Україні становить 4173 гривні, а мінімальна пенсія – 1669 гривень. Ці суми виглядають знущанням.

Ми доб’ємося збільшення прожиткового мінімуму українців. На першому етапі мінімальна пенсія буде збільшена до 3000 гривень, зарплата – до 7000 гривень, а прожитковий мінімум – до 3800 гривень.

Надалі ми продовжимо роботу над підвищенням соціальних стандартів. Люди матимуть гідний рівень життя!

Юрій Бойко,
засновник ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ – ЗА ЖИТТЯ

Останні записи