У другому турі президентських перегонів Володимир Зеленський отримав рекордно високий кредит народної довіри: за нього проголосували 13,5 млн українців. Рівень підтримки у 73,22% ‒ це переконливе і безапеляційне «ні» старій владі, а головне, її псевдоекономічній та антисоціальній політиці.

Така підтримка покладає колосальну відповідальність на обраного главу держави. Перше і головне, чого чекають від нього українці, ‒ це припинення політики тарифного геноциду. Але замість цього радник команди нового президента України, який відповідає за сферу економіки, фінансів та оподаткування, пропонує… списати 7,4 млрд грн заборгованості ФОП з єдиного соціального внеску (хоча, за інформацією видання «Економічна правда», що посилається на портал Opendatabot, у реальності загальний податковий борг ФОП становить лише 2,05 млрд грн).

Невже у команді новообраного президента вважають, що борг ФОП з ЄСВ ‒ це найбільш нагальна проблема українського суспільства? Якщо так, то хочу довести до відома пана Зеленського і його радників, що для пересічних українців, які внаслідок «реформ» авторства МВФ у виконанні Яценюка ‒ Гройсмана, повністю схвалених президентом Порошенком, опинилися за межею бідності, життєво важливим є питання списання заборгованості за газ, опалення, гаряче водопостачання та електроенергію.

Саме тому ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ розробила законопроект «Про списання заборгованості населення за постачання природного газу, централізоване опалення та постачання гарячої води, постачання електричної енергії, що сформувалась станом на 1 січня 2019 року». Сьогодні ці борги становлять просто астрономічну суму ‒ 69,2 млрд грн. І українці не можуть виплатити їх.

Якщо обраний президент і його команда дійсно хочуть провести реформи в інтересах українських громадян, то першим їхнім кроком має стати припинення політики тарифного геноциду.

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА  ЗА ЖИТТЯ

Останні записи