Посли країн G7 заявили, що вибори в Україні були чесними та демократичними і дозволили «українським громадянам повною мірою реалізувати свої демократичні права у рамках чесного виборчого процесу».

Такі хвалебні оди та реляції сьогодні можна почути не лише від послів G7, а й від ПАРЄ, ОБСЄ, від глави міжнародних спостерігачів від Європейського парламенту Ребекки Гармс, від представників канадської неурядової організації спостерігачів CANADEM.

Однак стовпи демократичного Заходу постаралися не помітити, як в Україні цинічно було порушено права мільйонів українських громадян, яких так звана демократична влада позбавила конституційного права брати участь у президентських виборах.

Режим Порошенка, орієнтований виключно на ура-патріотичного виборця, зробив усе для того, щоб більш ніж 6 млн наших співгромадян не змогли взяти участь у виборах президента. Це 2,5 млн громадян України, які перебувають на неконтрольованих територіях ОРДО і ОРЛО. Це 2,5‒3 млн українців, які внаслідок «єврореформ» влади (тарифного геноциду, знищення економіки, зростання безробіття) були змушені виїхати у Росію на заробітки. Це більш 1 млн тимчасових переселенців, яким влада не створила умов для реалізації їхнього права на участь у президентських виборах (а якщо бути точним ‒ зробила все для того, щоб позбавити їх конституційного виборчого права).

На жаль, порушення конституційних прав мільйонів українських громадян демократичний Захід постарався не помітити, продемонструвавши подвійні стандарти і вибірковий підхід. Таким чином, вчергове довівши, що на догоду геополітиці готовий жертвувати демократичними принципами.

Віктор Медведчук,

голова Політради партії

ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА ‒ ЗА ЖИТТЯ

Останні записи